Šach Lannův

Jsme hrdým partnerem patriotického počinu spojeného s Lannou – Šach Lannův.

Informace k 4. ročníku "Šachu Lannova"

Již nyní se můžete v Kavárně LANNA registrovat prostřednictvím registračního formuláře nebo zaslat email na info@kavarna-lanna.cz.

Registrace bude probíhat do 17. 11. 2017. Poté budou přihlášení účastníci kontaktováni na e-mailové adresy, které ve formuláři uvedli, o termínech jednotlivých utkání.

Termín prvního utkání proběhne nejspíše již v měsíci LISTOPADU 2017 a turnaj bude probíhat dále v době adventu. Na konci roku pak budeme znát čtvrtého vítěze Lannova poháru v šachu. Odměnou vítězi budiž nejen jeho jméno vypálené přímo na Lannově poháru, ale i 5 000 Kč od nás. 

 

Kdo má svoji tradici, má svoji hrdost

Každou sobotu v roce, na dlouhá léta, úderem 10. hodiny dopoledne bude u šachového stolu s výhledem na Lannovu loděnici probíhat partie. Partie, která má jediný cíl – založit tradici. Tradici spojenou se jménem Lanna, která bude za čas v podvědomí stejně tak, jako zvuk městských sirén každou první středu v měsíci.

 

Příběh Šachu Lannova

Samotný Lannův pohár nesl svůj výjimečný příběh dříve, než se samotný projekt spustil.

Byl vyroben řezbářem Ing. Janem Valkem, občanem Českých Budějovic. Samotné tělo poháru je z kmene lípy srdčité (národní dřeviny) z českobudějovických lesů okolí Haklova Dvora. V markýzách poháru jsou vsazeny plastické znaky partnerů: Budějovického Budvaru, města Českých Budějovic a českobudějovické Kavárny LANNA.

Mohutný trup poháru pak obsahuje skrytou výduť, do které byl ukryt datový nosič se vzkazy občanů jako poselství dalším generacím, dobový výtisk Českobudějovického deníku a informace vázající se k Budějovicím.

Pouze jméno absolutního vítěze bude trvale vryto do podstavce poháru.

 

Základní pravidla účasti v Šachu Lannově

• občan Českých Budějovic
• laický hráč šachu
• fanoušek Facebook stránek Kavárny LANNA
• souhlas s podmínkami účasti

Úplná pravidla účasti v Šachu Lannově

 

Vážení partneři